e1 e1 e1 e1 e1 e1
Barkod Okuyucu & Yazıcı
Örnek Resim
FİRMANIZA ÖZEL YAZILIM ve DANIŞMANLIK HİZMETİ
Özel Yazılım Hizmetleri Firmaların ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli konularda özel yazılım hizmeti sunan Espos Bilgisayar bünyesinde barındırdığı uzman çözüm ortakları ile tüm yazılım ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Geliştirdiğimiz uygulamalar Windows ve Linux form yazılımlarıdır. Yazılımlarımız tamamen nesne bazlıdır ve .NET teknolojisi üzerinde geliştirilmektedir. Teknolojik gelişmelere uygun,firmaların istek ve talepleri doğrultusunda sektörel özel yazılımlar geliştirilmekte olup bu hizmetlerimize ek olarak danışmanlık hizmeti'de sağlamaktayız.Neden özel yazılım?

Her kuruluşun kendine özgü işleyişi ve ihtiyaçları vardır. Bu işleyiş, ihtiyaç firmaların alışkanlıklarından ve hedeflerinden dolayı hepsinde farklılık gösterir. Maksimum başarıyı elde etmek için kuruluşun hedeflerine en uygun yöntemi bulmak gerekir. Bundan dolayıdır ki işleyişi kolaylaştırmak ve rutin hale getirmek için bir araca gereksinim vardır. Genellikle araç olarak bilişim ortamı ve yazılımlar kullanılır. Standart üretilmiş yazılımlar firmanın işleyişine ve ihtiyaçlarına yeterli gelmeyebilir veya karşılık bulmayabilir. Öyleyse, firmalara fayda sağlayacak, bütün bu alışkanlıkları ve hedeflerini karşılayacak kendine özgü özel yazılımlara sahip olması gerekir. Özel uygulama yazılımları İçinde bulunduğumuz bu dönemde, dünya üzerinde çok kullanılmakta olan ürün tanıtımı ve bayi uygulama yazılımları, ülkemizde de kıymet bulmaktadır. Özel uygulama yazılımları günümüz dünyasında artık bir zorunluluk olmuştur.

Şirketinize Özel Yazılım Çözümleri

Her Sektördeki şirketin ihtiyaçları farklıdır. Paket program olarak ortaya sürülen yazılımların ihtiyaçları tam olarak karşılaması beklenemez. Sizin beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre özel yazılımlar üretiyoruz. Bunun için gerekli analizleri yaparak, iş akışlarını planlıyor, tasarlıyor ve çözüme kavuşturuyoruz. Böylece sizin programa uyum sağlamanızı değil, programın sizin taleplerinize uymasını sağlıyoruz.

Özel yazılımın avantajlarından bazıları;

Paket yazılımlara göre Fiyat-Performans avantaj sağlamaktadır. En yeni ve ihtiyaçlarınıza en uygun olabilecek teknolojinin kullanılması. Kurumunuzun ihtiyaçlarına göre ölçeklenebilir olması. Etkin ve sürekli teknik destek sağlanabilmesi. Geliştirilmeye herzaman açık olması.

Özel Yazılım - Proje Danışmanlık Hizmetlerimiz

Geliştirilen yazılım ve sunulan proje hizmetleri ile öncelikli hedeflerimiz; Sektörün gelişmesi ve kalkınması Performans ve verimliliğin artırılması Kontrol ve denetim mekanizmalarının güçlenmesi Kaliteden taviz vermeden, iş gücü ve maliyeti azaltmaktır Aşağıdaki ana başlıklar altında, özel yazılım çözümleri ve proje danışmanlık hizmetleri sunmaktayız;

ÖZEL - SEKTÖREL YAZILIMLAR
WINDOWS TABANLI YAZILIM VE PROGRAMLAMA
INTRANET & EXTRANET YAZILIMLAR
WEB TABANLI YAZILIM VE PROGRAMLAMA

RESTAURANT SEKTÖRÜ
Restoran & Cafe & Barlar Pastaneler Fast Food Otoyol Dinlenme Tesisleri
OTOMOTİV SEKTÖRÜ
Oto Servis & Satış & Parça Oto Plaza
ÜRETİM İŞLETMELERİ
Tekstil & Hazır Giyim Mobilya Üretim Halı & Kilim Üretim Gıda Üretim
ELEKTRONİK SEKTÖRÜ
Elektronik Eşya GSM Mağazaları Beyaz Eşya Mağazaları
GIDA SEKTÖRÜ
Market & Şarküteri Manavlar Iht. Mad. Dağıtıcılar Gazete Tekel Bayileri Kuruyemiş & Aktarlar
GİYİM SEKTÖRÜ
Konfeksiyon & Hazır Giyim Ayakkabı & Çanta Çorap & Çamaşır Tuhafiyeciler Spor Malzemeleri & Giyim
MUHASEBE
Mali Müşavir Serbest Muhasebe