e1 e1 e1 e1 e1 e1
Yazar Kasa
Örnek Resim
Gelirler İdaresi Başkanlığı’nın yayınladığı 70 No’lu Tebliğ uyarınca mevcutta kullanılan tüm yazarkasa cihazlarının yeni nesil yazarkasalar ile değiştirilmesini kanuni bir mecburiyet haline gelmiştir. Bu kapsamında mükellefler 1 Ekim’e kadar yeni nesil ödeme kaydedici cihazları almak suretiyle kanuni yükümlülüklerini yerine getirebilecekler. Yeni tebliğ uyarınca 1 Ekim’e kadar ödeme kaydedici cihaz almak zorunda olan kapıda ödeme alan, hizmeti ayağa götüren, seyyar mobil pos kullanan sucu, tüpçü, yol kenarı otoparklar, restoranlar yeni tebliğe uygun tek cihaz olan yazarkasa POS’u hizmetinize sunuyoruz. Siz de yeni nesil ödeme kaydedici cihazlar hakkında detaylı bilgi almak için 444 0 189 numarasından Gelir İdaresi Başkanlığı’nı arayabilir ya da Espos Bilgisayarı ziyaret edebilirsiniz.Yazar Kasa'larda yeni nesil dönemi başladı;
Yazar Kasa, Pos cihazı ile birleşti "yazarkasa POS" oldu. Slip ve kasa fişi için ayrı ayrı işlem yapma zahmeti ortadan kalktı, Esnafın işi kolaylaştı.
Siz de yeni tebliğe uygun tek cihaz olan Vera Delta POS Özellikli Yazar Kasa'ya sahip olmak için Espos Bilgisayara gelip, size özel hazırladığımız fırsat paketlerinden birini seçebilirsiniz!
Yazarkasa POS Nedir?
Seyyar EFT-POS cihazı kullanan Restaurant, cafe, otopark, su ve tüp dağıtıcıları gibi hizmeti müşterinin ayağına götüren işletmeler başta olmak üzere, her türlü sektör ve işletmeler 1/10/2013 tarihinden itibaren gelirler idaresi başkanlığının (GİB) yayımladığı 69-70 tebliğ kapsamında yeni nesil ödeme kaydedici cihaz kullanmak zorundadırlar.
Yüksek performansı, sınırsız kullanım alanı ile masa üstü yazarkasa ve EFT pos cihazlarının ayrı ayrı sağladığı işlevleri Vera Delta tek bir cihaz üzerinde sunmaktadır.
Vera Delta nakit ödemelerin yanı sıra bankacılık EMV chip & pin sistemi ile temaslı kredi/banka kartı uygulamalarını eksiksiz destekler.
Vera Delta temassız kart okuyucusu ile temassız kartları ve NFC teknolojisini destekler.
Vera Delta yazarkasa fişi ve banka POS sliplerini tek cihaz üzerinden yazdırabilen ve takibini sağlayan teknoloji mali ve banka verilerini eşleştirebilen mimarisi ile ölçülebilir, güvenilir ve denetlenebilir bir

RESTAURANT SEKTÖRÜ
Restoran & Cafe & Barlar Pastaneler Fast Food Otoyol Dinlenme Tesisleri
OTOMOTİV SEKTÖRÜ
Oto Servis & Satış & Parça Oto Plaza
ÜRETİM İŞLETMELERİ
Tekstil & Hazır Giyim Mobilya Üretim Halı & Kilim Üretim Gıda Üretim
ELEKTRONİK SEKTÖRÜ
Elektronik Eşya GSM Mağazaları Beyaz Eşya Mağazaları
GIDA SEKTÖRÜ
Market & Şarküteri Manavlar Iht. Mad. Dağıtıcılar Gazete Tekel Bayileri Kuruyemiş & Aktarlar
GİYİM SEKTÖRÜ
Konfeksiyon & Hazır Giyim Ayakkabı & Çanta Çorap & Çamaşır Tuhafiyeciler Spor Malzemeleri & Giyim
MUHASEBE
Mali Müşavir Serbest Muhasebe